Series
Ratings
125
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Vicious.Rated ★ 5.0
- The LoverRated ★ 3.0
- ViciousRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.5
Dead SetRated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Being Human Season 3Rated ★ 5.0
Being Human Season 2Rated ★ 5.0- Being Human Season 1Rated ★ 4.5
- Montana JonesRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5