Series
Ratings
23
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Your SongRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5