Movies
Ratings
88
Hear MeRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5