Series
Ratings
136
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5