Series
Ratings
69
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0