Series
Ratings
170
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5