Series
Ratings
89
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0