Series
Ratings
193
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
His & HersRated ★ 3.5
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Disappearance of Madeleine McCannRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0