Series
Ratings
121
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0
The Artful Dodger Season 1Rated ★ 2.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Lockerbie: A Search for TruthRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
I May Destroy YouRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0