Movies
Ratings
970
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
La Comedie-Fran aise ou lAmour JouRated ★ 4.0
ZooRated ★ 3.5
High School IIRated ★ 3.5
AspenRated ★ 3.5
Belfast, MaineRated ★ 5.0
In the City of SylviaRated ★ 4.0
BalletRated ★ 4.0
The RiverRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Public HousingRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0