Series
Ratings
206
Twin PeaksRated ★ 4.5
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0