Series
Ratings
75
QuartetRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.0- 太陽と海の教室Rated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 5.0
Candy Color ParadoxRated ★ 2.0
Boku no NechanRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0- High School DriveRated ★ 3.5
Kamiki Ryunosuke's Filming BreakRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 4.0
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 2.0- Romance 10~Horo Ama? Horo Niga? Date HenRated ★ 4.0
- Tadashii Koi no HajimekataRated ★ 4.5
Murai no KoiRated ★ 5.0