Movies
Ratings
199
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0