Series
Ratings
109
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5