Series
Ratings
100
Dal-ja's SpringRated ★ 1.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 1.0
Make a Woman CryRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Love of EveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 1.0
MomRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0