Movies
Ratings
59
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0