Series
Ratings
28
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0