Series
Ratings
69
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.0
Golden Kamuy SaishushoRated ★ 4.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 2.5
With You, Our Love Will Make It ThroughRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.0
GivenRated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Antique BakeryRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5