Series
Ratings
31
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5