Movies
Ratings
694
UprisingRated ★ 3.0
The ContractorRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
Code Name GeronimoRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.0