Movies
Ratings
410
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The War of the RosesRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
GORated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5