Series
Ratings
10
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0