Movies
Ratings
315
What a Man WantsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
QuickRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 2.0
EarthRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0