Series
Ratings
109
To Your EternityRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- The Great AmbitionRated ★ 4.0
The Grimm VariationsRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 4.0- Hey! BumboRated ★ 4.0
- Lun Lun the Flower ChildRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Kimba the White LionRated ★ 3.5