Series
Ratings
100
GANTZRated ★ 4.5
GANTZRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Elite Season 5Rated ★ 0.5
Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 4.0
Halo Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 1.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5