Series
Ratings
379
Kevin Can F**k Himself Season 1Rated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
FreeLanceRated ★ 4.0
Soft BoilRated ★ 3.5- WorriedRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Adventure Time: Distant LandsRated ★ 5.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Yellowjackets Season 2Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0