Series
Ratings
242
Always HomeRated ★ 4.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 4.5
Love and FortuneRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 3.0- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 2.0
The Best ThingRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- Survival WeddingRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
The Hunting WivesRated ★ 2.5