Series
Ratings
105
True DetectiveRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 2.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Those Who Cross the LineRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.5