Series
Ratings
64
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5