Series
Ratings
16
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5