Series
Ratings
50
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0