Movies
Ratings
428
SearchingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 3.0
Elephant SongRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 1.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5