Movies
Ratings
22
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0