Series
Ratings
36
My Husband's WomanRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0