Movies
Ratings
147
Mickey 17Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
SiratRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5