Movies
Ratings
809
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The SinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5