Series
Ratings
156
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Missing: The Other SideRated ★ 2.5
GlitchRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.0
MessiahRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.0