Series
Ratings
86
The ManipulatedRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0