Movies
Ratings
221
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SerpicoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
ShameRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
ColorsRated ★ 3.0- Nipple War3Rated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5