Series
Ratings
95- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Love MeRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
Penguin TownRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5