Movies
Ratings
116
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
SpiritwalkerRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5