Movies
Ratings
191
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5