Movies
Ratings
473- HumintRated ★ 1.0
Eat Pray BarkRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Stop-LossRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 1.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Inside the Mind of a DogRated ★ 5.0
DogManRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
The Call of the WildRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 0.5
Life or Something Like ItRated ★ 5.0