Movies
Ratings
1182
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 1.5
PreyRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.0