Movies
Ratings
147
The Blind SideRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0