Movies
Ratings
434
The PhoneRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Zu WarriorsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5