Series
Ratings
236
The Good DoctorRated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
1923 Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 4.0