Series
Ratings
12
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5