Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 0.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5