Series
Ratings
185
Glass SlippersRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 0.5
Slayers RevolutionRated ★ 0.5
Cain and AbelRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 0.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 0.5
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0